1+1 Нові серії

Чи відома вам найпопулярніша французька кінострічка за останнє 25-ліття? Фільм «1+1» («Недоторканні») зворушив серця мільйонів глядачів.
Історія дружби простого хлопця, прийнятого, щоб допомагати прикутому до інвалідного крісла аристократа не залишає байдужим. Сюжет французької стрічки трансформувався і знайшов свій вияв у Вінницькому таборі. Картинка світу дітей, що проживають у складних життєвих обставинах нагадує фізичний стан головного героя: нерухомий та скований. Часто сюжети їхнього життя є драматичними інколи й трагічними. Ми хочемо дати можливість писати дітям інший сценарій.
Інколи ви повинні заглянути в чужий світ, щоб зрозуміти чого не вистачає у своєму (з фільму 1+1 )
В Україні діють різні програми наставництва. Наша команда працює за гібридною системою наставництва. Взаємодія з дитиною відбувається не тільки через живе спілкування, а й через використання гаджетів. Що дає більше позитивного впливу на життя дитини. Хвилини перетворюються в години і дні, і, як наслідок, змінює життя дитини у складних життєвих обставинах.
Детальніше про особливості наставництва дізнавайтесь за посиланням. Дорослий друг: хто такий наставник для сироти та чому він потрібен.
Не важливо хто ви назовні, важливо хто ви в середині
(з фільму 1+1 )
Наставництво — це взаємодія дитини у СЖО чи з інтернату (онлайн та офлайн) з дорослим, який допомагає їй навчатися та підготуватися до самостійного життя.
Наші волонтери стали наставниками для дітей, сформувавши пари наставник + дитина. У своїх діях вони готові сповнити невимушений дитячий погляд легкістю та сенсом. Допомогти стати режисерами власного життя, бути сміливими та впевненими. Історія їхньої кінострічки тільки розпочалась.
Наталія + Діана
Діанка — це космос та окрема любов, особлива ніжна дівчинка. Вона посіла важливе місце у моєму серці. Вихована, мудра не по роках, не вимовляла букву «р». Було кумедно чути у її виконанні слова круасан та Париж. Вони звучали, як від справжньої французької леді. До поїздки в табір Діана ніколи не смакувала маршмелоу смажених на вогні.
В останній день від неї було дуже багато обіймів. Незабутнім моментом стали троянди, які вона передала мені по дорозі додому. Неймовірна дівчинка. Чекаю на зустріч з нею (на фото в окулярах).
Біль іноді проходить, але думки залишаються (З ФІЛЬМУ 1+1 )
Світлана + Марія
Перша зустріч відбулась в неї вдома. Я приїхала з класним керівником Марії, щоб запросити її в табір. Пригадую, як в неї засяяли очі. З першої миті у нас почались дуже гарні стосунки.
Марія любить увагу! Намагалась в таборі більше приділяти її більше часу. Щира та любить спілкуватись. Вивчили разом таблицю множення на цифри 4 та 8.
Вадим + Максим
Макс. Дуже сором'язливий і недолюблений хлопчик, перший час ходив з опущеною головою, боявся на когось дивитися. Хоча це було дарма, у нього неймовірно красиві очі. Наше спілкування почалось з дитячих ігор. Була ситуація, коли Макс образив дівчинку і вона вдарила його у відповідь. Хлопчик втік, заліз під ліжко (від образи) і довго плакав. Я поділився своєю історією, коли мене у школі теж побила дівчина. Йому стало смішно і, внаслідок цього він зрозумів, що може мені довіряти.
Про хороші кінострічки кажуть: «Єдиний мінус цього фільму, в тому, що він закінчується». Але це не про наш сценарій. Хороша історія про дітей у Вінницькому таборі триває і набирає нових обертів. Продовження незабаром.
ХОЧУ СТАТЬ ВОЛОНТЕРОМ!
Заповни анкету і ми неодмінно допоможемо реалізуватися тобі у хороших справах!
Iryna Chaika
Футбольний арбітр і хороший автор
Вам сподобалась ця стаття?
Схожі статті
Повернутися назад до блогу